Index: MMR-19/C

Mikser ręczny MMR-19/C

  • W zestawie 2 komplety mieszadeł
  • Funkcja TURBO
  • Moc 750W
104,88 zł
Kup u partnera
Mikser ręczny MMR-19C
Mikser ręczny MMR-19C

Przygotuj wyśmienite desery, koktajle, aksamitne kremy i ciasta w kilka chwil! Poznaj elegancki, czarny mikser ręczny MMR-19C, o mocy 750W, który znacznie przyspiesza proces przygotowywania wielu dań. Mieszaj, wyrabiaj, ubijaj - dzięki wymiennym końcówkom, możesz dopasować rodzaj mieszadła do typu ciasta i eksperymentować z nowymi przepisami każdego dnia.

Duża moc 750 W

Teraz ubijanie lekkich mas czy wyrabianie ciężkich ciast nie stanowi żadnego problemu. Mikser ręczny MMR-19C o dużej mocy 750 W pozwala na równomierne mieszanie i ubijanie składników bez większego wysiłku.

5-stopniowa regulacja prędkości

Mikser ręczny MMR-19C został wyposażony w 5-stopniową regulację prędkości, która umożliwia pracę na różnych obrotach. Wygodnie regulujesz moc w zależności od użytych składników, a odpowiednio dobrana prędkość zapewnia najlepsze efekty: ciasta stają się puszyste, a sosy gładkie.

Funkcja TURBO

Masz do czynienia z grubymi lub twardymi składniki? Skorzystaj z funkcji TURBO, która błyskawicznie zwiększa prędkość urządzenia i pomaga je skutecznie rozdrobnić.

2 komplety mieszadeł

W zestawie z mikserem MMR-19C znajdziesz dwa mieszadła trzepakowe do ubijania piany i lekkich ciast oraz dwa mieszadła hakowe do wyrabiania cięższych ciast i mas mięsnych lub warzywnych.

Bezpieczeństwo i komfort użytkowania

Mieszaj, wyrabiaj i ubijaj bez obaw! Mikser ręczny MMR-19C jest w pełni bezpieczny, urządzenie posiada zabezpieczenie przed przypadkowym wyjęciem mieszadeł podczas pracy i intuicyjny przycisk zwalniający ich blokadę, a dla wygody przechowywania uchwyt do mocowania i przechowywania mieszadeł.

USP3
Moc 750W
USP2
Funkcja TURBO
USP1
W zestawie 2 komplety mieszadeł
Funkcje
● 5-stopniowa regulacja prędkości + funkcja TURBO
● mieszadła hakowe do wyrabiania ciasta
● mieszadła trzepakowe do ubijania piany
● przycisk zwalniający mieszadła
● uchwyt do mocowania i przechowywania mieszadeł
● zabezpieczenie przed przypadkowym wyjęciem mieszadeł podczas pracy
Parametry
● moc maksymalna 750W
● zasilanie: 220-240V 50-60Hz

Opinie

0 / 5

Liczba opinii: 0

Do góry
Loading...