Chłodziarka turystyczna MPM-28-CBM-08YA

Chłodziarka turystyczna MPM-28-CBM-08YA to idealny towarzysz letnich podróży. Świetnie sprawdzi się w trakcie podróży samochodem, na działce lub podczas wypadu do parku, lasu lub nad jezioro. Dzięki chłodziarce higienicznie przechowasz jedzenie i napoje, które będą odpowiednio schłodzone i nie stracą smaku i aromatu. Podłączysz ją nie tylko do domowego gniazdka, ale też do zapalniczki samochodowej ( 12V).

Tryb chłodzenia i grzania

Chłodziarka turystyczna MPM-28-CBM-08YA oferuje funkcję chłodzenia do 16°C poniżej temperatury otoczenia i funkcję grzania max. 50-60°C, dzięki czemu przyda się podczas letnich pikników i jesiennych wycieczek. Używając przełącznika można włączyć tryb ECO, który oszczędza energię.

Komfort przechowywania produktów i napojów

Pojemność 24l sprawia, że urządzenie pomieści wiele produktów spożywczych oraz napoje w butelkach 1,5 litrowych w pozycji stojącej. Model wyposażony jest w blokadę zamkniętej pokrywy, dzięki której mamy pewność, że podczas przenoszenia chłodziarki, produkty nie wypadną.

Podwójne zasilanie

Chłodziarka turystyczna MPM-28-CBM-08YA może być zasilana z sieci lub z gniazdka zapalniczki samochodowej. Zasilanie samochodowe (12V) pozwala na podłączenie urządzenia w aucie podczas podróży. Wbudowany zasilacz 230V zapewnia komfortowe korzystanie z lodówki także na zasilaniu sieciowym w domu. W zestawie znajduje się komplet przewodów zasilania AC i DC.

USP3
Ciężar: 4,3 kg
USP2
Chłodzenie: max 16-20°C poniżej temperatury otoczenia
USP1
Pojemność: 24 l
Funkcje
● blokada zamkniętej pokrywy
● chłodzenie: max 16-20°C poniżej temperatury otoczenia
● grzanie: max 50-60°C
● izolacja poliuretanowa
● możliwość przechowywania 1,5-litrowych butelek w pozycji stojącej
● przełącznik trybu chłodzenie/grzanie (COLD/HOT)
● zabezpieczenie akumulatora z możliwością uaktywnienia
Wyposażenie
● komplet przewodów zasilania - 230 V ~ - 12 V
Parametry
● ciężar: 4,3 kg
● głośność: 54 dB
● klasa energetyczna: E
● roczne zużycie energii elektrycznej: 94 kWh/rok
Produkt dodano do porównania.