Mini kuchnia SMK-01

Mini-kuchnia SMK-01 łączy w sobie funkcjonalne zalety kilku urządzeń: kuchenki elektrycznej, lodówki z zamrażalnikiem, a także zlewozmywaka i szafki kuchennej. To kompaktowe rozwiązanie, które pozwala na oszczędność miejsca, a wybierając model SMK-01 otrzymujemy wszystko co konieczne do efektywnej pracy w kuchni o niewielkich rozmiarach.

Mini-kuchnia SMK-01 wyposażona została w 2 pola grzejne, blat ze zlewozmywakiem ze stali nierdzewnej, jednokomorowy zlewozmywak z ociekaczem, lodówkę z zamrażalnikiem, komorę do przechowywania i obudowę meblową. Posiada także syfon do podłączenia zlewozmywaka. To zestaw, który wyczerpuje pulę niezbędnych narzędzi w kuchni. Gotowe rozwiązanie odpowiadające Twoim potrzebom.

Mini-kuchnia SMK-01 zaprojektowana została z myślą o wygodzie użytkowania i wysokiej jakości w kompaktowej formie. Model wykonano z trwałych materiałów wysokiej jakości. Lodówka posiada 3-gwiazdkowy zamrażalnik i system automatycznego odszraniania. W jej wnętrzu znajdziemy pojemnik na warzywa, szklane półki oraz transparentne półki na drzwiach. Kuchenka składa się z dwóch palników, z tym jednego z polem szybkogrzejnym.

USP3
Obudowa meblowa
USP2
Lodówka z zamrażalnikiem
USP1
2 pola grzejne
Produkt dodano do porównania.