GOFROWNICA MGO-13

Gofry to uniwersalna i łatwa w przygotowaniu przekąska uwielbiana przez dzieci i dorosłych. Z gofrownicą MGO-13 o głębokich, pokrytych nieprzywierającą powłoką płytach błyskawicznie przyrządzisz duże, puszyste i chrupiące wypieki dla całej rodziny.

Moc 1400 W

Wysoka moc 1400 W powoduje szybkie nagrzewanie płyt i błyskawiczną gotowość urządzenia do pracy oraz równomierne opiekanie gofrów, które zachwycają lekkością i chrupkością.

Unikalne, głębokie płyty

Wyróżniającą jakość wypieku gwarantują głębokie płyty, dzięki którym gofry są grube, pulchne i puszyste. W gofrownicy jednocześnie można przygotować 2 porcje wypieków o wymiarach 9x15x2 cm.

Termostat z płynną regulacją temperatury

Dzięki płynnej regulacji temperatury w szerokim zakresie można dopasować stopień wypieczenia gofra do swoich potrzeb, w zależności od rodzaju użytego ciasta.

Łatwe i bezpieczne użytkowanie

Gofrownica MGO-13 jest prosta w obsłudze i posiada płyty pokryte nieprzywierającą powłoką , która ułatwia wyjmowanie gofrów i utrzymanie urządzenia w czystości. Lampki kontrolne odpowiadają za bezpieczeństwo podczas użytkowania, a specjalne miejsce na nawinięcie przewodu sprawia, że z łatwością przechowasz gofrownicę nawet w małej szafce.

Moc
1400 W
USP3
Moc 1400 W
USP2
Termostat z płynną regulacją temperatury
USP1
Do jednoczesnego przygotowania 2 gofrów
Zasilanie
230 V ~50 Hz
Funkcje
do jednoczesnego przygotowania 2 gofrów
lampka kontrolna podłączenia do sieci
lampka kontrolna stanu pracy
płyty pokryte powłoką zapobiegająca przywieraniu
termostat z regulacją temperatury

Kliknij na miniaturę, aby włączyć film

Produkt dodano do porównania.