Kuchenka mikrofalowa MPM-20-KGM-03 to praktyczne rozwiązania dla Twojej kuchni. Wolnostojący model jest wyjątkowo prosty w obsłudze. Możesz wykorzystać go nie tylko do gotowania, ale także do rozmrażania gotowych dań, podgrzewania czy przyrządzania popcornu.

Praktyczne funkcje

Kuchenka mikrofalowa MPM-20-KMG-03 posiada czytelny wyświetlacz LED. Do wyboru masz jeden z pięciu poziomów mocy. Ustaw odpowiednią moc do potrzeb swojej potrawy i ciesz się jej smakiem w najkrótszym czasie. Możesz także skorzystać z funkcji AUTOCOOK do podgrzewania lub przyrządzenie prostych dań typu popcorn czy ziemniaki.

Rozmrażanie

Zapomniałeś wyjąć porcję mięsa z zamrażalnika ? Nic nie szkodzi. Kuchenka mikrofalowa MPM-20-KMG-03 posiada funkcję DEFROST dzięki której szybko i sprawnie rozmrozisz potrzebne składniki. Pamiętaj, aby przed włączeniem tej funkcji podać wagę produktu, pozostałe parametry kuchenka ustawi automatycznie.

Funkcja gotowania

Kuchenka mikrofalowa MPM-20-KMG-03 jest wyjątkowo przyjazna i łatwa w obsłudze. Sprawdzi się u osób zabieganych, ceniących funkcjonalne, proste rozwiązania w kuchennym świecie. Sygnalizacja dźwiękowa oraz wyświetlacz komunikują o kolejnych etapach gotowania.

Moc
700 W
USP3
Wymiary 28 x 45 x 34,5 cm (wys. x szer. x gł.)
USP2
Wyświetlacz LED
USP1
Pojemność 20 l
Zasilanie
230 V ~ 50 Hz
Wymiary (WxSxG) [cm]
25,7 x 45,1 x 34,5 cm
Funkcje
5 poziomów grzania
7 automatycznych programów
funkcja automatycznego rozmrażania
funkcja podgrzewania
gotowanie w trybie automatycznym 8 pozycji
sygnalizacja końca pracy
zabezpieczenie przed dziećmi
Wyświetlacz
Tak
Wyposażenie
talerz obrotowy
Produkt dodano do porównania.