Kuchenka mikrofalowa MPM-20-KMM-11, to idealne rozwiązanie dla osób zabieganych i praktycznych, które znacznie ułatwi codzienne funkcjonowanie. Urządzenie pozwoli na szybkie podgrzanie lub rozmrożenie posiłków, a co ważne, jest bardzo łatwe w obsłudze. Dodatkowym atutem jest prosty, klasyczny design, który doskonale wkomponuje się we wnętrze każdej kuchni.

PODGRZEWANIE

Funkcja podgrzewania sprawi, że w łatwy i szybki sposób podgrzejesz dowolne danie lub napój. Urządzenie posiada aż 5 poziomów grzania oraz Timer (0-35 min), dzięki czemu dostosujesz odpowiednią moc i czas podgrzewania dla danego posiłku.

ROZMRAŻANIE

Funkcja rozmrażania znacznie ułatwi i przyspieszy przygotowywanie posiłków. Nie musisz martwić się o wcześniejsze wyjęcie mięsa czy pieczywa z zamrażalnika. Dzięki tej wygodnej funkcji, przygotujesz swoje danie zawsze na czas.

FUNKCJONALNOŚĆ

Duża pojemność 20 l, ułatwi przygotowanie produktów o większej gramaturze.
Klawisz otwarcia drzwiczek pozwoli w wygodny i szybki sposób, otworzyć urządzenie jednym przyciskiem.
Talerz obrotowy, dzięki któremu, dania będą równomiernie podgrzane z każdej strony.
Sygnalizacja końca pracy poinformuje Cię o zakończonym procesie podgrzewania lub zamrażania.

WYGODA I NIEZAWODNOŚĆ

Proste w obsłudze sterowanie mechaniczne i brak skomplikowanej elektroniki sprawiają, że kuchenka mikrofalowa MPM-20-KMM-11 jest nie tylko niezawodna, ale również niezwykle łatwa i przyjemna w użytkowaniu. Co więcej, jej minimalistyczny design z łatwością wkomponuje się zarówno w nowoczesne, jak i klasyczne wnętrze.

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Znamionowa moc wyjściowa mikrofal: 700 W
  • Moc znamionowa: 1050 W
  • Zasilanie: 230 V ̴50 Hz
USP3
Wymiary 26 x 44 x 33,5 cm (wys. x szer. x gł.)
USP2
5 poziomów grzania
USP1
Pojemność 20 l
Produkt dodano do porównania.