Index: MPM-20-KMG-03

Kuchenka mikrofalowa MPM-20-KMG-03

  • Pojemność 20 l
  • Wyświetlacz LED
  • Wymiary 28 x 45 x 34,5 cm (wys. x szer. x gł.)
267,48 zł
Kup u partnera

Kuchenka mikrofalowa MPM-20-KGM-03 to praktyczne rozwiązania dla Twojej kuchni. Wolnostojący model jest wyjątkowo prosty w obsłudze. Możesz wykorzystać go nie tylko do gotowania, ale także do rozmrażania gotowych dań, podgrzewania czy przyrządzania popcornu.

Praktyczne funkcje

Kuchenka mikrofalowa MPM-20-KMG-03 posiada czytelny wyświetlacz LED. Do wyboru masz jeden z pięciu poziomów mocy. Ustaw odpowiednią moc do potrzeb swojej potrawy i ciesz się jej smakiem w najkrótszym czasie. Możesz także skorzystać z funkcji AUTOCOOK do podgrzewania lub przyrządzenie prostych dań typu popcorn czy ziemniaki.

Rozmrażanie

Zapomniałeś wyjąć porcję mięsa z zamrażalnika ? Nic nie szkodzi. Kuchenka mikrofalowa MPM-20-KMG-03 posiada funkcję DEFROST dzięki której szybko i sprawnie rozmrozisz potrzebne składniki. Pamiętaj, aby przed włączeniem tej funkcji podać wagę produktu, pozostałe parametry kuchenka ustawi automatycznie.

Funkcja gotowania

Kuchenka mikrofalowa MPM-20-KMG-03 jest wyjątkowo przyjazna i łatwa w obsłudze. Sprawdzi się u osób zabieganych, ceniących funkcjonalne, proste rozwiązania w kuchennym świecie. Sygnalizacja dźwiękowa oraz wyświetlacz komunikują o kolejnych etapach gotowania.

USP3
Wymiary 28 x 45 x 34,5 cm (wys. x szer. x gł.)
USP2
Wyświetlacz LED
USP1
Pojemność 20 l
Funkcje
● 7 automatycznych programów
● funkcja automatycznego rozmrażania
● funkcja podgrzewania
● gotowanie w trybie automatycznym- 8 pozycji
● sygnalizacja końca pracy
Wyposażenie
● talerz obrotowy
Parametry
● zasilanie: 230 V ~ 50 H
● znamionowa moc wyjściowa mikrofal: 700W

Opinie

0 / 5

Liczba opinii: 0

Do góry
Loading...