Zestaw garnków z patelnią MGK-20
Zestaw garnków z patelnią MGK-20
Zestaw garnków z patelnią MGK-20
Zestaw garnków z patelnią MGK-20
Zestaw garnków z patelnią MGK-20
Zestaw garnków z patelnią MGK-20
Zestaw garnków z patelnią MGK-20
Zestaw garnków z patelnią MGK-20
Poprzedni
Następny
Index: MGK-20

Zestaw garnków z patelnią MGK-20

  • Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej
  • Specjalnie wyprofilowane krawędzie garnków ułatwiające odcedzanie
  • Praktyczna miarka wewnątrz garnków
Kup u partnera

Komplet garnków z patelnią MGK-20

Odkryj nowy wymiar gotowania. Poznaj 7-elementowy komplet garnków z pokrywami do odcedzania i patelnią MGK-20 wykonany ze stali nierdzewnej i z dbałością o ergonomię i maksymalną użyteczność. Gotowanie jeszcze nigdy nie było tak wygodne i przyjemne.

7-ELEMENTOWY KOMPLET MGK-20

W zestawie MGK-20 znajdziesz dwa garnki i rondel o różnych pojemnościach i dopasowane do nich szklane pokrywy ze stalowymi uchwytami oraz patelnię. Różnorodna wielkość naczyń pozwoli z łatwością dobrać odpowiednie naczynie do przygotowywanej potrawy.

FUNKCJONALNOŚĆ

Garnki i patelnia w zestawie MGK-20 mają grube, wielowarstwowe dna, które cechuje równomierne rozprowadzanie ciepła w czasie użytkowania, dzięki czemu potrawy utrzymują stałą temperaturę. Nitowane uchwyty ze stali nierdzewnej bezpiecznie przytwierdzone do naczyń zapewniają wyjątkową stabilność i trwałość. Bez względu na to, jak ciężki jest garnek, możesz być pewny, że uchwyty nie odegną ani nie poluzują się w trakcie gotowania, smażenia czy podczas przestawiania naczyń.

PATENIA Z POWŁOKĄ XYLAN PLUS

Powierzchnia patelni jest pokryta nieprzywierającą powłoką Xylan Plus, która sprawia, że produkty nie przywierają do powierzchni i nie przypalają się. Ponadto patelnię można łatwo i szybko umyć, bez konieczności wcześniejszego namaczania.

WYGODA UŻYTKOWANIA

Komplet garnków z patelnią MGK-20 to niezbędne akcesoria w każdej kuchni, ułatwiające codzienne gotowanie. Wewnątrz garnków znajduje się praktyczna miarka, dzięki której precyzyjnie odmierzysz ilość przygotowanych potraw. Garnki wyposażone są w pokrywki z wysokim rantem posiadające otwory w dwóch rozmiarach, które służą do odcedzania bez potrzeby używania dodatkowych naczyń. Dodatkowo odcedzanie ułatwia także odpowiednio wyprofilowany rant garnków. Innowacyjny system odcedzania nie tylko oszczędza Twój czas i pozwala uniknąć niepotrzebnego mycia dodatkowych naczyń, ale także minimalizuje ryzyko poparzenia gorącą wodą.

WYSOKA JAKOŚĆ MATERIAŁÓW

Tworzymy dla Ciebie naczynia, które będą służyć przez pokolenia. Komplet garnków z patelnią MGK-20 wyprodukowany z najwyższej jakości stali nierdzewnej jest odporny na działanie czasu, odpryski i zadrapania. Dzięki uniwersalnemu wzornictwu doskonale wkomponuje się zarówno w tradycyjne, jak i nowoczesne, minimalistyczne wnętrza.

UNIWERSALNOŚĆ

Od gotowania po duszenie, od smażenia po pieczenie — każde zadanie z łatwością wykonasz z kompletem garnków z pokrywami do odcedzania i patelnią MGK-20. Co więcej, wszystkie naczynia możesz używać do zapiekania ulubionych potraw w piekarniku. Niezależnie od tego czy gotujesz na płycie gazowej, indukcyjnej czy ceramicznej, zestaw MGK-20 świetnie sprawdzi się na każdej powierzchni grzewczej.

USP3
Praktyczna miarka wewnątrz garnków
USP2
Specjalnie wyprofilowane krawędzie garnków ułatwiające odcedzanie
USP1
Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej
Funkcje
● Możliwość mycia w zmywarce
● Nitowane uchwyty ze stali nierdzewnej
● Patelnia z powłoką nieprzywierającą Xylan Plus
● Pokrywy z wysokim rantem oraz otworami w dwóch rozmiarach, służącymi do odcedzania bez używania dodatkowych naczyń
● Praktyczna miarka wewnątrz garnków
● Przystosowany do wszystkich rodzajów kuchni, w tym indukcyjnych
● Specjalnie wyprofilowane krawędzie garnków ułatwiające odcedzanie
● Szklane pokrywki z otworem do odprowadzania pary
● Wielowarstwowe grube dno równomiernie rozprowadzające ciepło
● Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej
Wyposażenie
● Garnek ze szklaną pokrywką o pojemności 1.9 L
● Garnek ze szklaną pokrywką o pojemności 3.6 L
● Garnek ze szklaną pokrywką o pojemności 6.1 L
● Patelnia o średnicy 24 cm

Opinie

0 / 5

Liczba opinii: 0

Do góry
Loading...