Toster MTO-07/C

Wprowadź trochę urozmaicenia w kuchni! Pyszne, chrupiące i przede wszystkim proste do wykonania tosty, z pewnością przypadną do gustu całej rodzinie. Dzięki Tosterowi MTO-07/C z 7-stopniową regulacją czasu opiekania,która wpływa na stopień zarumienienia pieczywa, stworzysz wyjątkowe i smaczne kanapki, a ciepłe grzanki będą idealnym dodatkiem do zup, kremów czy sałatek.

FUNKCJE

Toster MTO-07/Cto urządzenie, które pozwoli w kilka minut przygotować pyszne i chrupiące śniadanie. Posiada dwie komory do opiekania z systemem centrującym pieczywo, przez co będzie ono równomiernie opieczone. Posiada dodatkowo funkcję rozmrażaniapodgrzewania oraz przerywania opiekania. Dzięki czemu z łatwością podgrzejesz i odświeżysz wystygnięte już tosty lub szybko rozmrozisz pieczywo, a także przerwiesz proces w dowolnym momencie. Toster MTO-07/C to urządzenie, które pozwoli Ci bardzo szybko i wygodnie przygotować smaczne śniadanie, kolację czy przekąskę, a zwykła kanapka nabierze zupełnie innej jakości.

WYGODA UŻYTKOWANIA

Toster MTO-07/C jest w eleganckimczarnym kolorze, który będzie świetnie wyglądał na kuchennym blacie. Ponadto, urządzenie posiada nóżki antypoślizgowe, przez co stabilnie trzyma się podłoża. Dzięki miejscu na nawinięcie przewodu sieciowego z łatwością schowasz wystający kabel, a wyjmowana tacka na okruchy ułatwi zachowanie porządku w kuchni.

Moc
800 W
USP3
Wyjmowana tacka na okruchy
USP2
7 poziomów opiekania
USP1
System centrujący pieczywo
Zasilanie
220-240 V 50/60 Hz
Funkcje
7-stopniowa regulacja czasu opiekania
funkcja podgrzewania
funkcja przerywania opiekania
funkcja rozmrażania
system centrujący pieczywo
Wyposażenie
wyjmowana tacka na okruchy
Produkt dodano do porównania.