Szybkowar MGS-07
Szybkowar MGS-07
Szybkowar MGS-07
Szybkowar MGS-07
Szybkowar MGS-07
Poprzedni
Następny
Index: MGS-07

Szybkowar MGS-07

  • Oszczędność czasu gotowania i energii
  • Potrójny system zabezpieczeń
  • Timer, szklana pokrywka, wkład do gotowania na parze
Kup u partnera

Szybkowar MGS-07

Szybkowar MGS-07 o dużej pojemności 7 l, to rozwiązanie idealne w kuchni, gdzie na równi ze smakiem liczy się czas. Grube ścianki ze szczelnie przylegającą pokrywą, powodują, że temperatura wzrasta nawet do 120ºC, wytwarzając wysokie ciśnienie wewnątrz naczynia. Przygotowany w ten sposób posiłek jest zdrowy i smaczny, a przy tym gotowy znacznie szybciej, niż w przypadku tradycyjnych garnków. Ponadto, duża pojemność 7 l pozwoli ugotować obiad dla całej, nawet dużej rodziny.

WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA

Szybkowar MGS-07 wykonany został ze stali nierdzewnej 18/10. Jest to materiał wysokiej jakości, który sprawia, że naczynie jest bardzo trwałe, wytrzymałe i z pewnością posłuży bardzo długo.
Wielowarstwowekapsułowe dno, dzięki swojej budowie szybko się nagrzewa, doskonale trzyma ciepło i rozprowadza je po całym naczyniu.

ZALETY SZYBKOWARU

Lepsza jakość potraw - produkty gotowane w szybkowarze, zachowują cenne wartości odżywcze, walory smakowe oraz znacznie większą część witamin, w porównaniu do tych, przyrządzonych w zwykłym garnku.

Oszczędność - W szybkowarze, przygotujesz swoje dania o wiele szybciej. Wysokie ciśnienie i temperatura wewnątrz naczynia skracają proces gotowania nawet do 70%, względem zwykłego garnka. Przekłada się to również na mniejsze zużycie energii, nawet do 50% w porównaniu z tradycyjną metodą.

WIELOSTOPNIOWY SYSTEM ZABEZPIECZEŃ

Pozwala cieszyć się bezpiecznym gotowaniem!

1. Regulator ciśnienia - pozwala ustawić optymalne ciśnienie wewnątrz naczynia oraz obniżyć je po zakończeniu gotowania.
2. Zawór bezpieczeństwa - zabezpiecza przed przypadkowym otworzeniem pracującego szybkowaru.
3. Okienko bezpieczeństwa - jego zadaniem jest wypuszczanie nadmiaru pary. Pełni funkcję dodatkowego bezpiecznika.
4. Wskaźnik ciśnienia - pokazuje aktualny poziom ciśnienia wewnątrz naczynia, co ułatwia dostosowanie odpowiedniej mocy grzania, a także informuje, kiedy można bezpiecznie otworzyć pokrywę.
5. Pokrywa z systemem bezpiecznego zamykania - zapewnia prawidłowe i szczelne zamknięcie. Uniemożliwia przypadkowe otwarcie szybkowaru, gdy wewnątrz panuje wysokie ciśnienie.
6. Silikonowa uszczelka – tworzy szczelne połączenie między pokrywą, a korpusem szybkowaru i nie dopuszcza do uwolnienia pary podczas gotowania.

BOGATE WYPOSAŻENIE

Szybkowar MGS-07 jest idealnym urządzeniem, do sporządzania jednogarnkowych potraw, przy jednoczesnym ograniczeniu rozchodzenia się zapachów po całym domu. Został on wyposażony w praktyczną pokrywę z systemem bezpiecznego zamykania, którą z łatwością można zamknąć i otworzyć jedną ręką, bez użycia siły.
Dodatkowo, w zestawie znajdziemy timerszklaną pokrywę oraz wkład do gotowania na parze z funkcją tarki, co daje możliwość przygotowywania różnorodnych, zdrowych posiłków.

Co ważne, z naczynia można korzystać na wszystkich rodzajach kuchni, w tym indukcyjnych.

 

USP3
Timer, szklana pokrywka, wkład do gotowania na parze
USP2
Potrójny system zabezpieczeń
USP1
Oszczędność czasu gotowania i energii
Funkcje
● możliwość mycia w zmywarce (bez pokrywy)
● oszczędność czasu gotowania do 70% i energii do 50%
● pokrywa z systemem bezpiecznego zamykania
● przygotowane potrawy zachowują znacznie większą część witamin i wartości odżywczych w porównaniu do gotowanych w zwykłych garnkach
● przystosowany do wszystkich rodzajów kuchni, w tym indukcyjnych
● wielostopniowy system zabezpieczeń: regulator ciśnienia, zawór bezpieczeństwa, okienko bezpieczeństwa, wskaźnik aktualnego poziomu ciśnienia, silikonowa uszczelka
● wielowarstwowe dno
● wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10
Wyposażenie
● szklana pokrywka
● timer
● wkład do gotowania na parze z funkcją tarki
Parametry
● ciśnienie robocze: 100kPa
● pojemność: 7l
● wysokość: 20 cm
● średnica garnka: 22 cm

Kliknij miniaturę, aby załadować wideo

Do góry
Loading...