Suszarka do włosów MSW-22
Suszarka do włosów MSW-22
Suszarka do włosów MSW-22
Poprzedni
Następny
Index: MSW-22

Suszarka do włosów MSW-22

  • Jonizacja
  • Przycisk nadmuchu zimnego powietrza
  • Moc 1800 W
Kup u partnera

Suszarka do włosów MSW-22

Poznaj nową suszarkę do włosów MPM MSW-22 .

JONIZACJA

Urządzenie wykorzystuje technologię jonizacji , czyli uwalnianie ładunków ujemnych podczas suszenia. Osiadają one na powierzchni włosów i neutralizują ładunki dodatnie, przez co kosmyki nie elektryzują się i co więcej, stają się gładsze.

REGULACJA TEMPERATURY I NADMUCHU

W suszarce MSW-22 znajdziemy 2-stopniową regulację nadmuchu powietrza oraz 3- stopniową regulację temperatury , co pozwala na indywidualne dobranie odpowiednich parametrów suszenia.
Co ważne, suszarka MSW-22 została wyposażona również w przycisk nadmuchu zimnego powietrza , które nadaje włosom blask i powoduje, że są one bardziej podatne na układanie.

LUSTERKO

Kolejnym atutem suszarki do włosów MSW-22 jest wbudowane lusterko, znajdujące się na jej tylnej części. Jest to bardzo praktyczne i wygodne rozwiązanie, zwłaszcza podczas wyjazdów.

NASADKA SKUPIAJĄCA

W zestawie znajdziemy również nasadkę skupiającą . Koncentruje ona ciepłe powietrze w jednym punkcie, dzięki czemu przyspiesza suszenie danej partii włosów i zdecydowanie ułatwia stylizację.

FILTR WLOTOWY I UCHWYT DO ZAWIESZANIA

Suszarka do włosów MSW-22 charakteryzuje się nie tylko ciekawym designem – połączenie srebrnego koloru z różowymi dodatkami , ale również łatwością obsługi i praktycznością. Została ona wyposażona w zdejmowany filtr wlotowy, przez co jego czyszczenie jest bardzo szybkie i proste. Przechowywanie suszarki również nie będzie stanowiło problemu. Dzięki wbudowanemu uchwytowi do zawieszania , bez trudu znajdziesz dla niej łatwo dostępne miejsce.

USP3
Moc 1800 W
USP2
Przycisk nadmuchu zimnego powietrza
USP1
Jonizacja
Funkcje
● 2-stopniowa regulacja nadmuchu powietrza
● 3-stopniowa regulacja temperatury
● długość przewodu sieciowego 1,8 m
● jonizacja
● praktyczne lusterko w obudowie
● przycisk nadmuchu zimnego powietrza
● uchwyt do zawieszania
● zdejmowany filtr wlotowy
Parametry
● moc: 1800 W
● zasilanie: 220-240 V, 50/60 Hz

Opinie

0 / 5

Liczba opinii: 0

Do góry
Loading...