Chłodziarka turystyczna MPM-35-CBM-09Y

Chłodziarka turystyczna MPM-35-CBM-09Y świetnie sprawdzi się w trakcie podróży samochodem, na działce lub podczas wypadu do parku, lasu czy nad jezioro. Dzięki dużej pojemności 30l przechowasz w niej spore ilości żywności i napojów, które będą odpowiednio schłodzone i nie stracą smaku i aromatu. Urządzenie podłączysz nie tylko do domowego gniazdka, ale także do zapalniczki samochodowej (12V).

Duża pojemność i komfort przechowywania

Duża pojemność chłodziarki turystycznej 30l pozwala na przechowywanie sporej ilości produktów oraz napojów w butelkach 1,5 litrowych w pozycji stojącej. Model wyposażony jest w blokadę zamkniętej pokrywy, dzięki której mamy pewność, że podczas przenoszenia chłodziarki, produkty nie wypadną.

Tryb chłodzenia i grzania

Chłodziarka turystyczna MPM-35-CBM-09Y oferuje funkcję chłodzenia do max. 16-20°C poniżej temperatury otoczenia i funkcję grzania max. 50-60°C, dzięki czemu przyda się również podczas jesienno-zimowych wycieczek. Używając przełącznika można włączyć tryb ECO, który oszczędza energię.

Podwójne zasilanie

Chłodziarka turystyczna MPM-35-CBM-09Y może być zasilana z sieci lub z gniazdka zapalniczki samochodowej. Zasilanie samochodowe (12V) pozwala na podłączenie urządzenia w aucie podczas podróży. Wbudowany zasilacz 230V zapewnia komfortowe korzystanie z lodówki także na zasilaniu sieciowym na działce, w altanie oraz w domu. W zestawie znajduje się komplet przewodów zasilania AC 230V i DC 12 V.

USP3
Ciężar : 4,9 kg
USP2
Chłodzenie: max 16-20°C poniżej temperatury otoczenia
USP1
Pojemność 30 l
Funkcje
● blokada zamkniętej pokrywy
● chłodzenie: max 16-20°C poniżej temperatury otoczenia
● grzanie: max 50-60°C
● izolacja poliuretanowa
● możliwość przechowywania 1,5-litrowych butelek w pozycji stojącej
● przełącznik pracy „ECO”
● przełącznik trybu chłodzenie/grzanie (COLD/HOT)
● zabezpieczenie akumulatora z możliwością uaktywnienia
Wyposażenie
● komplet przewodów zasilania - 230 V ~ - 12 V
Parametry
● ciężar: 4,9 kg
● głośność: 54 dB
● klasa energetyczna: F
● klasa klimatyczna: N
● roczne zużycie energii elektrycznej: 95 kWh/rok
● zasilanie: DC: 12 V z akumulatora AC: 220-240 V ~50/60 Hz
Produkt dodano do porównania.