Lodówka do zabudowy MPM-310-FFI-21
Lodówka do zabudowy MPM-310-FFI-21
Lodówka do zabudowy MPM-310-FFI-21
Lodówka do zabudowy MPM-310-FFI-21
Poprzedni
Następny
Index: MPM-310-FFI-21

Lodówka do zabudowy MPM-310-FFI-21

  • Kompresor inwerterowy
  • Oświetlenie LED
  • Funkcja Super Mrożenie, Super Chłodzenie
1 706,50 zł
Kup u partnera

Lodówka do zabudowy Typu No Frost MPM-310-FFI-21

Lodówka do zabudowy MPM-310-FFI-21 to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę, estetykę, funkcjonalność i oszczędność miejsca w swojej kuchni. Jej imponująca wysokość 194 cm sprawia, że jest niezwykle pojemna i pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Co więcej, możliwość zabudowy i zastosowania dowolnych frontów meblowych sprawiają, że urządzenie harmonijnie wkomponuje się w wystrój wnętrza i staje się niemal niewidoczne, tworząc spójny i estetyczny wygląd kuchni.

FUNKCJONALNOŚĆ

Technologia NO FROST w zamrażalniku, polega na wprowadzeniu do środka urządzenia suchego powietrza poprzez specjalne kanały. Układ wentylacyjny wymusza obieg zimnego powietrza, wyprowadzając całą wilgoć na zewnątrz. W ten sposób szron i lód nie gromadzą się na żywności, szufladach czy ściankach zamrażalnika. Szron osadza się jedynie w specjalnej komorze, gdzie następuje jego rozmrażanie i usuwanie.
Automatyczne odszranianie części chłodniczej, odprowadza powstającą wilgoć na zewnątrz lodówki, jednocześnie nie wysuszając żywności. Nie musisz więc tracić czasu na rozmrażanie - lodówka zrobi to za Ciebie.
Funkcja super chłodzenie, to rozwiązanie, które umożliwia szybkie obniżenie temperatury wewnątrz chłodziarki, co pozwala na szybsze schłodzenie nowo włożonych produktów spożywczych.
Drzwi lewo/prawo, mają możliwość obustronnego montażu, dzięki czemu możesz dopasować wygodne ustawienie lodówki, odpowiednie do Twojego kuchennego wnętrza.

BOGATE WYPOSAŻENIE

Lodówka MPM-310-FFI-21 o pojemności całkowitej 310 l brutto, charakteryzuje się praktycznym wyposażeniem i bardzo dobrze przemyślanymi rozwiązaniami. Pozwoli to na łatwe i wygodne przechowywanie żywności, przy jednoczesnym zachowaniu porządku.

W części chłodniczej znajdziemy aż 5 półek i 3 balkoniki na drzwiach z chromowanym wykończeniem, a także 2 transparentne szuflady, które są idealnym miejscem do przechowywania warzyw i owoców oraz surowego mięsa czy ryb. Dodatkowo, w wyposażeniu znajdziemy praktyczny pojemnik na jajka.
Zamrażarka wyposażona jest w 3 wygodne, transparentne przedziały.
Oświetlenie LED (pasek), pozwoli Ci na wygodne korzystanie z lodówki o każdej porze dnia i nocy. Z łatwością znajdziesz potrzebne produkty.

WYGODA UŻYTKOWANIA

Elektroniczny system sterowania za pomocą specjalnego panelu, pozwala na łatwą i wygodną regulację temperatury oraz wybór odpowiedniej funkcji.
Zawias nożycowy, dzięki któremu nie musisz martwić się o niedomknięte drzwi w lodówce. System automatycznie dociąga drzwi do końca, zapewniając idealne zamknięcie. To oznacza, że Twoje produkty spożywcze będą zawsze przechowywane w odpowiedniej temperaturze.

KOMPRESOR INWERTEROWY

Energooszczędna lodówka, która cicho pracuje? Ten model spełni Twoje oczekiwania!

Lodówka do zabudowy MPM-310-FFI-21 została wyposażona w kompresor inwerterowy. Charakteryzuje się on przede wszystkim lepszą wydajnością, ale również nowoczesną konstrukcją, która pobiera zdecydowanie mniej prądu. Moc działania uzależniona jest od wewnętrznej temperatury urządzenia, co pozwala na optymalne wykorzystywanie energii.

POZOSTAŁE PARAMETRY TECHNICZNE

Klasa energetyczna: F

Pojemność całkowita brutto: 310 l

Masa urządzenia netto: 58 kg

Masa urządzenia brutto: 64 kg

Max. Poziom hałasu: 42 dB

Zasilanie: 230 V ̴ 50 Hz

Roczne zużycie energii: 220 kWh/rok

USP3
Funkcja Super Mrożenie, Super Chłodzenie
USP2
Oświetlenie LED
USP1
Kompresor inwerterowy
Funkcje
● czas ocieplania w przypadku braku energii (od -18°C do -9°C): 12 godz.
● drzwi lewo/prawo
● elektroniczny system sterowania
● funkcja Super chłodzenie
●funkcja super mrożenie
Wyposażenie
● ilość pojemników wysuwanych: 3
● ilość przedziałów w zamrażarce: 3
● ilość półek na drzwiach chłodziarki: 3
● ilość półek w chłodziarce: 5
● pojemnik na jajka
Parametry
● czynnik chłodniczy: R600a
● głębokość: 55,5 cm.
● klasa energetyczna: F
● masa urządzenia brutto: 64kg
● masa urządzenia netto: 58 kg
● pojemność użytkowa chłodziark: 248 l
● pojemność użytkowa zamrażarki: 62 l
● poziom hałasu: 42 dB
● szerokość: 54 cm
● wysokość: 194 cm.
● średnie roczne zużycie energii: 220 (kWh)

Opinie

0 / 5

Liczba opinii: 0

Do góry
Loading...