• Zestaw

Zestaw MPM Płyta + Piekarnik + Zestaw garnków

MPM-63-BOS-20B to multifunkcyjny piekarnik elektryczny do wbudowania. Drzwi oraz panel piekarnika wykonane zostały z czarnego szkła, co sprawia, że urządzenie pięknie prezentuje się wśród kuchennej zabudowy. Poznaj jego funkcjonalność.

Panel sterowania

Na eleganckiej, czarnej obudowie piekarnika MPM-63-BOS-20B znajduje się prosty w obsłudze i intuicyjny panel sterowania. Ustawisz dzięki niemu odpowiednią temperaturę w zakresie od 0°C do 250°C, a 6 przydatnych funkcji umożliwi Ci ustawienie urządzenia według własnych potrzeb.
Piekarnik elektryczny MPM-63-BOS-20B posiada elektroniczny programator z zegarem. Za jego pomocą możesz zmienić jasność wyświetlacza, ustawić blokadę rodzicielską lub zaplanować pracę urządzenia.

Płyta indukcyjno-gazowa MPM-60-IMG-21 to rozwiązanie, które łączy dwa rodzaje płyt na jednym panelu. Urządzenie daje możliwość gotowania na indukcji lub tradycyjnie – na gazie.

Żeliwne ruszty i szklana powierzchnia

Płyta indukcyjno-gazowa MPM-60-IMG-21 wyposażona została w 2-częściowy żeliwny ruszt, więc możesz mieć pewność, że podczas przenoszenia garnka pozostanie on stabilny. Gładka, szklana powierzchnia gwarantuje łatwe utrzymanie płyty w czystości. Co ważne, każda ze stref posiada oddzielne sterowanie umieszczone na froncie.

Timer, ochrona rodzicielska, funkcja Booster

Ustaw czas gotowania, a gdy upłynie płyta MPM-60-IMG-21 automatycznie wyłączy pole grzewcze. Timer możesz wykorzystać przykładowo podczas gotowania jajek na miękko i cieszyć się idealną konsystencją bez konieczności ciągłego spoglądania na zegarek. Timer działa w zakresie od 0 do 99 minut.
Dbaj o bezpieczeństwo swoje i bliskich. Płyta MPM pozwala zminimalizować ryzyko poparzenia, dzięki specjalnej blokadzie.

Zestaw garnków MGK-12

Zestaw garnków MGK-12 składa się z czterech naczyń z pokrywami, które idealnie sprawdzą się w twojej kuchni! Dodatkowo w komplecie znajdziesz praktyczne, silikonowe rękawice, ułatwiające prace kuchenne.

Korpus garnków MGK-12 wraz z uchwytami wykonany jest z odlewu aluminiowego. Grube, wielowarstwowe dno równomiernie rozprowadza ciepło. Komfort użytkowania zapewniają szklane pokrywy ze stalowymi uchwytami i i otworami do odprowadzania pary. Pokryty jest najwyższej jakości wielowarstwową powłoką nieprzywierającą ILAG BASIC.

Zestaw zawiera:
• Garnek ze szklaną pokrywką o wymiarach 16 x 8 cm (1,2 l)
• Garnek ze szklaną pokrywką o wymiarach 20 x 9 cm (2,1 l)
• Garnek ze szklaną pokrywką o wymiarach 24 x 11,5 cm (4,0 l)
• Garnek ze szklaną pokrywką o wymiarach 28 x 12,5 cm (6,0 l)
• Rękawice silikonowe – 2 szt.

Nie zaleca się zmywać w zmywarce.

Produkt dodano do porównania.