Czajnik MCZ-66

Czajnik MCZ-66 w kolorze klasycznej bieli świetnie wkomponuje się w wystrój każdej kuchni. Pojemność 1,7 litra sprawia, że szybko przyrządzisz ciepły napój dla całej rodziny. Poznaj produkt marki MPM i jego możliwości.

Podświetlane wnętrza czajnika podczas gotowania wody

Podświetlane wnętrze czajnika podkreśla jego design oraz informuje, że urządzenie jest w trakcie pracy. Gdy woda zagotuje się, podświetlenie czajnika gaśnie.

Filtr wymienny

Filtr wymienny umieszczony w dzióbku czajnika MCZ-66 zatrzymuje kamień i zanieczyszczenia znajdujące się w wodzie. Grzałka ulokowana na dnie urządzenia zapewnia doskonałe przewodzenie ciepła oraz utrzymanie czajnika w czystości.

Obrotowa podstawa

Dzięki obrotowej podstawie z łatwością zdejmiesz i odstawisz czajnik na miejsce.

Dwustronny wskaźnik poziomu wody

Dwustronny wskaźnik poziomu wody umieszczony w czajniku MCZ-66 precyzyjnie pokazuje poziom napełnienia i pozwala na podgrzanie tylko potrzebnej ilości wody. Oszczędzasz czas i energię!

Dodatkowe funkcje

Czajnik elektryczny MCZ-66 ma wielostopniowy system zabezpieczeń. Urządzenie po zagotowaniu wody wyłączy się automatycznie. Możesz go także samodzielnie wyłączyć za pomocą przycisku. W przypadku, gdy czajnik zostanie włączony bez wody, system zabezpieczający przed przegrzaniem wyłączy go samoistnie.

Filtr zamontowany w dzióbku czajnika MCZ-66 zatrzymuje kamień i zanieczyszczenia znajdujące się w wodzie. Zakryta grzałka stanowi dno czajnika, zapewniając doskonałe przewodzenie ciepła. Dzięki temu łatwo zachowasz urządzenie w czystości.

USP3
Pojemność 1,7 l
USP2
Podświetlane wnętrze czajnika
USP1
Dwustronny wskaźnik poziomu wody z podziałką
Funkcje
● dwustronny wskaźnik poziomu wody z podziałką
● podświetlane wnętrze czajnika
● stabilna obrotowa podstawa 360°
● uchylna pokrywa
● wielostopniowy system zabezpieczeń
● zakryta grzałka
Wyposażenie
● wymienny filtr
Parametry
● moc: 1850-2200 W
● pojemność min./maks. 0,5/1,7 l
● zasilanie: 220-240 V ~50/60 Hz
Produkt dodano do porównania.